Witam wszystkich bardzo serdecznie na moim nowym blogu !
Jest to strona poświęcona stadninie koni schleich "Podkowa". Będą tu opisy jazd ze stajni, naszych koni i całego obiektu. Być może zorganizujemy jakieś zawody lub wystawy dla wszystkich hodowców.
Na stronce będą pojawiać się zdjęcia naszych koni i najlepszych jeźdźców.
Na razie stadnina jest bardzo mała i dopiero się buduje, więc nie oczekujcie nie wiadomo jakiej stajni ;)
Mam nadzieję, że wkrótce będzie to naprawdę dobra stajnia.
Niedługo opiszemy wszystkie rumaki z naszej stadniny ;3